![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BAYRAMLAR_PAYLASTIKCA_ANLAM_KAZANIR_(2).jpg)
BAYRAMLAR PAYLAŞTIKÇA ANLAM KAZANIR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Başkan Fadıloğlu; “Aslında bu Ramazan, bizler için çok farklıydı. Mahallelerde düzenlediğimiz şenliklerle sizlerin konuğu olduk. Amacımız çocuklarımıza bu ayın bambaşka bir ay olduğunu öğretmek; sizlere ise eski Ramazanlar’ı tekrar yaşatmaktı. Bunu bir nebze de olsa başardıysak ne mutlu bize…” şeklinde konuştu.
Bayramların paylaşıldıkça daha da anlam kazandığını vurgulayan Başkan Fadıloğlu; “Sevdiklerimizle bir arada geçireceğimiz her bayram, onlara yalnız olmadıklarını hatırlatmak için güzel bir fırsattır.
Bayramlar; hayatın getirdiği tüm zorluklara karşın, ortak değerleri paylaşma güzelliğinin en yoğun şekilde yaşandığı; kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgi ile gönüllerin yakınlaştığı çok özel günlerdir.
Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan bayramlarımızı, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalı, özelikle bu günlerde birbirimize ve yaşadığımız şehre karşı olan sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR