![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BEYAZ_UMUTLAR_PROJESI_SON_HIZLA_DEVAM_EDIYOR.jpg)
BEYAZ UMUTLAR PROJESİ SON HIZLA DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi tarafından, Türk Anneler Derneği’nin desteğiyle bir ay önce törenle start verilen “Beyaz Umutlar” farklı bir sosyal sorumluluk projesi olarak dikkat çekiyor.
ŞİRİNEVLERE RENK GELİYOR
Şehitkamil Belediyesi uyguladığı projelerle; kırsal yerleşim bölgelerini, ilçedeki sosyal hayatın bir parçası yapmayı hedefliyor. İşte bu çerçevede oluşturulan “Beyaz Umutlar Projesi” Şirinevler Mahallesi’ne yeni bir görünüm kazandırıyor.
Şirinevler Mahallesi’ndeki 10 evin dış cephe sıva ve boya işleri biterken, yaz aylarıyla birlikte çalışmalar daha da hızlanacak. Şirinevler Mahalle sakinleri ise, evlerindeki bu değişimden oldukça memnun. Mahallelerinin daha ferah ve huzurlu bir görünüme sahip olduğunu vurgulayan vatandaşlar, Şehitkamil Belediyesi ve Türk Anneler Birliği’ne teşekkürlerini ilettiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR