![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1611930612resim_birlestirme_168-.jpg)
BEYKENT MAHALLESİNDE YENİ AÇILAN YOLLAR ASFALTLANIYOR
Şehitkamil Belediyesi tarafından Beykent Mahallesinde yol açma ve altyapı çalışmalarının tamamlandığı noktalarda başlatılan kapsamlı asfaltlama çalışması devam ediyor. Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin hummalı çalışmaları kısa sürede tamamlanacak ve yeni, modern yollar vatandaşın hizmetine sunulacak.
BELEDİYEMİZ TARAFINDAN MAHALLEMİZE ÇOK GÜZEL HİZMETLER YAPILIYOR
Asfalt çalışmaların memnuniyet verici olduğunu dile getiren Beykent Mahalle Muhtarı Bülent Ertenlice, “Mahallemiz hızla büyüyen ve gelişen bir mahalle konumunda olmasından dolayı, yeni imara açılan bölgelerde Şehitkamil Belediyemiz tarafından daha önce yol açma çalışmaları yapıldı. Açılan yollarda alt yapı çalışmalarının da tamamlanmasının ardından, Şehitkamil Belediyemiz tarafından asfaltlama çalışmaları başlatıldı. Bu bölgemizde ikamet eden vatandaşlarımızın yol sorunu çözüldü. Şehitkamil Belediyemiz tarafından mahallemize çok güzel hizmetler yapılıyor. Mahalle sakinlerimizde yapılan hizmetlerden oldukça memnun. Mahallemize yapılan her türlü hizmetten dolayı emeği geçen başta Şehitkamil Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu tür hizmetlerin de devamını diliyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR