![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1670823609FOTO-BIRLESTIRME2-.jpg)
BİLEK SOSYAL TESİSİ, HALKIN KULLANIMINA SUNULDU
TAMAMLANAN İKİNCİ SOSYAL TESİS, TAZİYE YERİ SORUNUNU ÇÖZDÜ
Şehitkamil Belediyesi tarafından Bilek Mahallesi’nde yapılan ikinci sosyal tesis, tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu. Sosyal tesisin tamamlanmasıyla birlikte mahallede yaşanan taziye yeri sıkıntısı çözülmüş oldu.
Şehitkamil Belediyesi, sosyal tesis sayısına bir yenisini daha ekledi. Bilek Mahallesi’nde kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşın kullanımına sunulan ikinci sosyal tesis sayesinde yaşanan taziye yeri sıkıntısı çözüldü. Sosyal tesis içerisinde; bay-bayan taziye evi, mutfak ve abdest alma yerleri bulunuyor.
MÜKEMMEL BİR TESİS YAPTILAR
Önceki taziye evinin yetersizliğinden kaynaklı problem yaşadıklarını kaydeden Bilek Mahalle Muhtarı Durmuş Kılınç, yapılan ikinci sosyal tesis sayesinde taziye yeri konusunda sorunun tamamen çözüldüğünü dile getirdi. Muhtar Kılınç, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:
“Mahallemize yapılan sosyal tesis, çok mükemmel bir sosyal tesis olmuştur. Allah; yetkililerden, yapanlardan razı olsun. Teşekkür ederiz. Daha önce mahallemizde bir sosyal tesisimiz vardı. Ancak ihtiyacımızı karşılamıyordu. Bu konuyla ilgili Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na gittik. Allah razı olsun kendilerinden, yer tespiti yapıldı. Ardından da çok mükemmel bir tesis yaptılar. Vatandaşımız, mahalle sakinlerimiz, sosyal tesis ile ilgili sonsuz teşekkürlerini belirtiyorlar. Sosyal tesisin haricinde mahallemizdeki gerekli yerlerin tamamına kilitli parke taşı yapıldı.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR