![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/396344_10150616657859070_702949069_8635668_952833727_n_kopya.jpg)
BİNGÖL'DEN ŞEHİTKAMİL'E TEŞEKKÜR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
2.LİGİ ÇIKMANIN SEVİNCİNİ YAŞADILAR
Gaziantep’te düzenlenen İşitme Engelliler 2. Lig Futbol Terfi Müsabakalarında Adana Yüreğir İşitme Engelli Futbol Takımını 3 – 2’lik skorla yenen Bingöl Sessizler futbol takımı, 2. Lig’e yükseldi. 2. Lig’e çıkmanın sevincini yaşadıklarını söyleyen Bingöl Sessizler Futbol Takımı Kaptanı Volkan Koçlu, Bu başarı üyelerimizin, ailelerimizin ve bizi destekleyen Bingöl halkının başarısıdır. Şampiyona boyunca bizlere Gaziantep’te büyük bir misafirperverlik gösteren Şehitkamil Belediyespor Kulübüne ve her konuda bizlere yardımcı olan şehir halkına teşekkür ediyoruz” dedi.
SPOR ENGEL TANIMAZ
Şehitkamil Belediyespor Kulübü Başkanı Musa Yıldız, Bingöl Sessizler futbol takımını ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını, engelli vatandaşların bu tip organizasyonlarla spor yapma imkanı bulmalarından büyük keyif aldıklarını ve bu organizasyonları desteklediklerini belirtti. Yıldız; “İşitme engelli futbolcularımızın gösterdikleri azim ve ortaya koydukları performans sporun engel tanımadığının en güzel örneğidir. 2. Lig’e çıkma başarısı gösteren Bingöl Sessizler futbol takımını ve şampiyonaya katılan tüm takımları yürekten kutluyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR