![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BIR_ULKENIN_HUZURU_ONU_OLUSTURAN_TUM_BIREYLERIN_MUTLULUGU_ILE_SAGLANIR_(2).jpg)
BİR ÜLKENİN HUZURU ONU OLUŞTURAN TÜM BİREYLERİN MUTLULUĞU İLE SAĞLANIR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Engelli vatandaşlarımızın yaşama sevinçlerini kaybetmeden, üretken, aktif bireyler olarak toplumsal hayatta rol üstlenmelerini ve güçlerini kullanabilmelerini sağlayacak önlem ve düzenlemelerin hayata geçirilmesi konusu üzerinde önemle durmaktayız. Hiç şüphe yoktur ki daha yapılacak çok şey vardır. Bir ülkenin huzuru, onu oluşturan tüm bireylerin mutluluğuyla sağlanır. Engellilerimizin toplumsal hayatta varlık göstermeleri ve kendilerine yer bulmaları, tüm toplumu zenginleştirecek, güçlendirecektir.
Nüfusun önemli bir bölümünü oluşturan engelli vatandaşlarımızın, binaları rahatlıkla kullanabilmeleri için tasarım ve planlarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Zaten bunlar bizim asli görevlerimizdendir. Bizler asıl bunların dışında ne yapabiliriz bunun arayışı içerisindeyiz. Onları hayata sıkı sıkıya bağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnanıyorum ki, önümüzdeki dönemlerde, sivil toplum kuruluşlarımızla el ele vererek, engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştıracak çok daha büyük adımlar atıp, sunulan destekler artarak devam edecektir. Toplumumuzun en hassas meselelerinden biri olan engelli vatandaşlarımızla ilgili meselelerdeki duyarlılığın artmasına vesile olması dileğiyle, Dünya Engelliler Haftası’nı kutluyor, tüm engelli vatandaşlarımızı, ailelerini sevgiyle ve kardeşlik duygularıyla kucaklıyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR