![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BOYNO_MAH._SORUNLARI_COZULUYOR.jpg)
BOYNO MAH. SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Sürekli halkın içerisinde sorunlarla bir bir ilgilendiklerini kaydeden Fadıloğlu, “Halkımızla konuşuyor sorunları tespit ediyoruz. Ve anında çüzümler üretiyoruz” dedi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilçe genelindeki gezi ve incelemelerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Her hafta 2 mahalle ziyareti yapan Başkan Fadıloğlu, Boyno Mahallesi Sosyal tesislerinde muhtar ve mahalle sakinleriyle toplantı yaparak, sorunları dinledi. Mahalledeki vatandaşlar ile tek tek sohbet ederek görüşlerini alan başkan Fadıloğlu, parktaki çocuklarla bir süre sohbet etti.
Boyno mahallesini Başkan yardımcısı Murat Özgüler ve icracı müdürlüklerle birlikte gezen Başkan Fadıloğlu, asfalt, temizlik ve diğer rutin hizmetlerle ilgili talepleri, ilgili müdüre talimat vererek, en kısa zamanda çözülmesini istedi. Başkanın duyarlı davranışına teşekkür eden muhalle muhtarı ve vatandaşlar, “Sorunlarla böyle yakından ilgilenmesi bizleri mutlu etti. Güvenimizi boşa çıkartmadı. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Mahalle gezisi sonrası kısa bir değerlendirme yapan Fadıloğlu, ilçe genelindeki sorunların tespiti konusunda önemli bir mesafe kat ettiklerini ve kısa zamanda sorunsuz ve düzenli gelişen bir ilçe oluşturacaklarını vurguladı.
Fadıloğlu, halkın içerisinde olmadan, halkla irtibat kurmadan kalıcı bir hizmet yapılamayacağını ve bu şiarla halkın sıkıntılarına son derece duyarlı olmaya çalıştıklarını da sözlerine ekledi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR