![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1635234321Fotograf-Birlestirme-.jpg)
BRİKETÇİLER SİTESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI
ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI MEMNUNİYETLE KARŞILANDI
Şehitkamil Belediyesi, Britekçiler Sitesi’nde yeni imara açılan bölgelerde yol açma çalışmaları ve altyapısı tamamlanan yollarda asfalt serim çalışmasına başladı. Kısa sürede tamamlanması hedeflenen asfalt serim çalışmaları memnuniyetle karşılandı.
Çeşitli meslek kuruluşlarının nitelikli alanlarda üretim faaliyetlerini gerçekleştirebilmelerine olanak sunmak adına çalışmalarını aralıksız sürdüren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Briketçiler Sitesi’nde altyapı çalışmalarının tamamlandığı noktalarda kapsamlı asfalt serim çalışması başlattı. Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin hummalı çalışmaları kısa sürede tamamlanacak ve yeni, modern yollar vatandaşın hizmetine sunulacak. Yapılan çalışmalara ilişkin değerlendirmede bulunan Briketçiler, Mermerciler, Karocular Sanayi Sitesi Başkanı Halil Çelik, duyduğu memnuniyeti ifade etti.
ALT YAPISI TAMAMLANAN YOLLARIMIZ ASFALTLANMAYA BAŞLANDI
Yürütülen çalışmalar dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür eden Briketçiler, Mermerciler, Karocular Sanayi Sitesi Başkanı Halil Çelik, “Briketçiler Sitemiz, Şehitkamil Belediyemiz ve Gaziantep Büyükşehir Belediyemizin birlikte oluşturdukları yeni bir imar alanı. Şehrin içerisindeki gürültü ve pis görüntüyü ortadan kaldırmak adına buraya taşınarak, bir nebze de olsa şehrimizin temiz nefes alması sağlandı. Yollarımız, imara açıldı ve esnaflarımız buraya taşınmaya başlandı. Şu an altyapısı tamamlanan yollarımız, Şehitkamil Belediyemiz tarafından asfaltlanmaya başlandı. Bu konuda Başkanımıza ve ekibine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR