BU RAMAZAN ÇOCUKLARA ÖZEL
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ÇOCUKLAR MÜZİK EŞLİĞİNDE COŞTULAR
Ramazan ayının birinci gününde Eyüpsultan mahallesinde başlayan etkinlikler sırasıyla 29 Ekim, Seyrantepe ve Aktoprak mahallerinde devam etti. Çocukların ve ailelerin katıldığı Ramazan eğlence programlarında çocuklar gönüllerince eğlendiler. İftardan sonra kurulan eğlence alanlarında Karagöz Hacivat Oyunları, gölge oyunları, animasyon gösterileri ve çeşitli yarışmalar düzenleniyor.
VATANDAŞLAR EĞLENCELERİN DAİMİ OLMASINI İSTİYOR
Yanlarına çocuklarını alıp gelen aileler; “Her ne kadar eski Ramazanların tadı olmasa da Belediyemizin yapmış olduğu bu etkinlik sayesinde bir nebze o eski günleri yaşamış oluyoruz. Unutulmaya yüz tutmuş eski ramazan eğlenceleri burada yaşatılmaya çalışılıyor. Bu Ramazan da çocuklarımız düşünülerek bir program hazırlanmış. Çocuklarımız burada çok güzel vakit geçiriyorlar. Aynı zamanda bizlerde onların bu neşeli hallerine ortak oluyoruz. Bu tarz etkinliklerin daimi olmasını istiyoruz. Bu etkinliği tertip eden Şehitkamil Belediyemize ve Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR