ÇAĞKUYU KÖYÜ SAKİNLERİ BAŞKAN FADILOĞLU'NA TEŞEKKÜR ETTİ
BAŞKANIMIZIN ÇALIŞMALARINDAN ÇOK MEMNUNUZ
Geçtiğimiz hafta ibadete açılan Çağkuyu Köyü Camii’nin yapımında büyük emekleri ve özverilerisi bulunan başkan Fadıloğlu’na teşekkür eden köylüler, “Köyümüze yapılan camide emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Uzun yıllardır böyle bir caminin özlemini çekiyorduk. Tamamlanan camimiz yetkililerimizin katıldığı törenle hizmete açıldı. 2011 yılında başlayan camimizin yapımında büyük emekleri olan Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür ediyoruz. Buradaki hizmette de görüldüğü gibi belediyemiz sadece yol kaldırım çalışması yapmıyor. Vatandaşların her sorununa eğilerek çözüm üretmeye çalışıyor. Bizler bunu bire bir gördük ve yaşıyoruz. Belediye Başkanımızın bütün çalışmalarından çok memnunuz.Bu hizmetlerin bu şekilde tüm yurtta devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR