![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/foto_birlestirme_1.jpg)
CAMİLER, TEMİZLENİP DEZENFEKTE EDİLİYOR
Şehitkamil Belediyesine bağlı ekipler, periyodik olarak ilçe genelindeki her camide genel temizliğin yanında dezenfekte işlemi de gerçekleştiriyor. Özveriyle çalışan temizlik ekipleri, son olarak Hanifi Şireci Cami’nde çalışma yürüttü. İlk olarak halılara anti bakteriyel toz serpildi ve halılar, elektrikli süpürgelerle temizledi. Ekipler, daha sonra cami kapısı, mihrap, minber, ahizeler, kitaplıklar, vestiyerler, ayakkabılıklar, pencereler ve camların temizliğini yaptı. Ayrıca tuvaletlerle birlikte cami avlusunda da çevre temizliği yapıldı.
TEMİZLİK VE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI BİZLERİ ZİYADESİYLE MUTLU ETTİ
Verilen hizmete ilişkin değerlendirmede bulunan Hanifi Şireci Cami İmam Hatibi Cabir Emre, “Malum koronavirüsün yayılmasını önlemek adına Şehitkamil Belediyemiz camilerimizde temizlik işlemlerinin yanında dezenfekte işlemleri de yapıyor. Sağ olsun belediyemizin cami temizlik ekibi, bugün camimizi baştan aşağı temizliyorlar. Camimizin halıları, kapısı, mihrap, minber, ahizeler, ayakkabılıklar, pencereler ve camların temizliği yapıldı. Yapılan temizlik ve dezenfekte çalışmaları bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Camimiz mezarlık içerisinde bulunduğundan dolayı mezarlık ziyaretine gelen vatandaşlarımız, vakit namazlarını kılmak için camimize gelerek, daha temiz ve hijyen bir ortamda maske takarak ve sosyal mesafe kuralına uyarak namazlarını kılıyorlar. Ben, bu vesileyle Şehitkamil Belediyemize, camilerimize verdiği bu önemden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR