![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1706002598birlestirme-(1)-.jpeg)
CERİTYENİYAPAN’DAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ
MUHTAR ASLANOĞLU, DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİRDİ
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu tarafından Cerityeniyapan Mahallesi’ne sağlanan hizmetler memnuniyetle karşılandı. Cerityeniyapan Mahalle Muhtarı Adnan Aslanoğlu, verilen hizmetlerden ötürü Başkan Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, görev süresi içerisinde Cerityeniyapan Mahallesi’nin tüm arazi yollarını açtı. Mahalle içerisinde yürütülen kilitli parke taşının yanı sıra Başkan Rıdvan Fadıloğlu tarafından mahalleye son olarak toplam 503 metrekare büyüklüğünde 2 katlı bir sosyal tesis inşa edildi. Cerityeniyapan Sosyal Tesisi içerisinde; 2 bay 2 bayan taziye evi, mutfak, yemekhane, mescit ve abdest alma yerleri bulunuyor. Başkan Fadıloğlu, yaşanan depremden sonra zarar gören aile sağlığı merkezi yerine verilen konteynerler ile ilgili talep edilen hizmetleri karşıladı.
SOSYAL BELEDİYECİLİK HİÇBİR ZAMAN İÇİN BİZİM MAHALLEMİZDE EKSİK OLMADI
Verilen hizmetlere ilişkin değerlendirmede bulunan Cerityeniyapan Mahalle Muhtarı Adnan Aslanoğlu, “Sosyal belediyecilik hiçbir zaman için bizim mahallemizde eksik olmadı. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Şu anda bizim için mükemmel bir şekilde, içinin dolabı, masası, sandalyesi her şeyiyle çok güzel bir sosyal tesis yapıldı. Şimdi de bizim işte depremden dolayı aile sağlığı merkezimiz yıkılmıştı. AFAD tarafından bize 2 tane konteyner verildi, onu da yerine yerleştirdik. Çevre denemesini de sağ olsun Başkanımız, ekipler gönderdi. Hem korkuluklarını hem demirlerini hem kapılarını hem çatısını etrafını güzel bir şekilde çevirdik. Kapılarını kurduk. En azından insanlar girip çıkarken de rahat bir şekilde giriş çıkması için hoş güzel oldu. Ben, Başkanıma tekrardan teşekkür ederim. Ekibine başarılar diliyorum. Tekrardan inşallah hayırlısıyla hizmetlerin devamını diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR