![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NU_ZIYARET_ETTI.jpg)
CHP İL BAŞKANI RIDVAN FADILOĞLU'NU ZİYARET ETTİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Geçtiğimiz ay içerisinde yapılan genel kurul ile CHP İl Başkanlığı’na seçilen Ahmet Yılmaz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret etti. 16 yıl sonra ilk kez Şehitkamil Belediyesi’ne geldiğine dikkat çeken Yılmaz, Başkan Fadıloğlu’na görevinde başarılar diledi.
FADILOĞLU: İSTEDİĞİMİZ TABLO BUDUR
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ziyarete yaptığı konuşmada muhalefet ile uyum içerisinde çalışma arzusu içerisinde olduklarını ve bu nedenle CHP İl Başkanı Ahmet Yılmaz ve yönetiminin ziyaretinden büyük memnunluk duyduklarını söyledi.
Hizmetlerin eksiksiz olması için, bu tür ilişkilerin artması gerekliliğini vurgulayan Fadıloğlu şunları söyledi: “Seçimde yarışan partilerin ve seçilen başkanların seçim sonrası güzel diyaloğlar içerisinde olması bu kente artı değer katacaktır. Bizler her görüşe açık ve ortak akla inanan insanlarız. Şehitkamil Belediyesi’nin kurucusu olan sayın Ahmet Yılmaz’ın ziyareti de bu açıdan önemli bir adımdır. Bizlerde önümüzdeki hafta iadeyi ziyarette bulunarak bu istişarelerimizi sürdüreceğiz.”
YILMAZ: YAPILAN TÜM GÜZEL İŞLERDE FADILOĞLU’NUN YANINDAYIZ
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Yılmaz ise, yapılan tüm iyi hizmetlerde Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na destek vereceklerini söyledi.
16 yıl sonra tekrar Şehitkamil Belediyesi’ne gelen Ahmet Yılmaz, şunları söyledi: “Muhalefet partisi olarak yapılan yanlışlıklarda belediye başkanlarını uyarmak bizim görevimiz. Herkes kendi görevini en güzel şekilde yaparsa kent kazanır. Bu nedenle bu ilişkileri düzeyli bir şekilde sürdüreceğiz. Zaten siyasetin güzelliği de burada yatmaktadır. Önemli olan yaşadığımız kent için neler yaptığımız ve neler yapabileceğimizdir. Fadıloğlu’da genç bir belediye başkanımız güzel işlyer yapağına inanıyoruz. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR