![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DEN_YENI_SOSYAL_TESIS_ICIN_ILK_ADIM.1.jpg)
ÇIKSORUT SOSYAL TESİSİ İÇİN İLK ADIMLAR ATILDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Sosyal Belediyecilik bilinciyle uygulanan çalışmalara Şehitkamil Belediyesi bir yenisi daha ekledi. Şıho Aslancan Sokak’ta toplam 350 m²’ye kurulacak sosyal tesis için, 77 m²’lik alanda bulunan dört ev kamulaştırılarak evlerin yıkım işlemi gerçekleştirildi. Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri yıkımı bizzat takip etti. Göreve geldiği ilk günden bu yana her bölgenin bir sosyal tesise sahip olmayacağını vurgulayan Başkan Fadıloğlu; “Her mahallenin ihtiyaçlarına uygun çok yönlü ve kompleks yapıya sahip olan sosyal tesisleri hedefliyoruz. Yapılacak sosyal tesisle bölgenin kent hayatının bir parçası olacak. Buna benzer donanımlı sosyal tesis projelerimiz bölgelerin ihtiyaçları doğrultusunda devam edecektir” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR