![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DE_OGRENIYOR_(3).jpg)
ÇOCUKLAR SATRANÇI ŞEHİTKAMİL'DE ÖĞRENİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Başkan Fadıloğlu, satrancın çocuklar açısından son derece önemli olduğunu vurgulayarak bu spor sayesinde çocukların zekalarının geliştiğini ifade etti. Satranç Eğitim Merkezi'nde lisanslı sporcuların olduğunu kaydeden Başkan Fadıloğlu, "Satranç Merkezi ile ilgili Şehitkamil Belediyesi olarak 23 Nisan ve 29 Ekim'de geleneksel hale gelen bir satranç turnuvamız var. Lisanslı sporcularımız var, fakat bunun ötesinde sürekli eğitim veren bir merkezimiz olsun istedik.
Daha önce yapılmış olan bir park içindeki kafeteryayı Satranç Eğitim Merkezi haline getirdik. Hocalarımızın nezdinde burada, çocuklarımıza satranç eğitimi veriliyor. Açık alanda da satranç oynayabilecekleri bir mekan oluşturduk. Satrancı, çocuklarımızın zekasını geliştirici ve bireysel bir spor olması münasebetiyle çok önemsiyoruz. Sporun her dalında faaliyet gösterirken, özellikle satranca bağımsız bir bina kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR