![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1666945669FOTO_BIRLSTIRME-.jpg)
CUMHURİYETİN 99. YILINA ÖZEL PİYANO DİNLETİSİ
ŞSM ÖĞRENCİLERİNİN PİYANO DİNLETİSİ DİKKATLE TAKİP EDİLDİ
Şehitkamil Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ‘Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 99. Yılına Özel Piyano Dinletisi’ adıyla konser düzenlendi.
Şehitkamil Sanat Merkezi’nde (ŞSM) eğitim gören öğrenciler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel konser verdiler. ‘Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 99. Yılına Özel Piyano Dinletisi’ isimli program, ŞSM’de gerçekleştirildi.
Konserde; Erva Naz Tekin, Cengiz Uslu, Muhammed Ateş Kargın, Ömer Titiz, Hüseyin Titiz, Hüseyin Katırcıoğlugil, Eymen Gümüş piyano başına geçen isimler oldular. Öğrenciler, çaldıkları her eserden sonra uzun süre alkışlandılar. Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Ceyda Gürsel, konserde sahne alan tüm öğrencilere çeşitli armağanlar verdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR