![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/3_68.jpg)
DEV ADAMLAR KAHRAMAN MEHMETÇİKLERE SELAM GÖNDERDİ
2017-2018 sezonuna iyi bir başlangıç yapan ve yakaladığı galibiyet serisini yedi maça çıkartarak grupta da 14 puan toplayan yeşil-siyahlı basketbol takımı, sahadan galibiyetle ayrıldığı Beslen Spor Kulübü müsabakası öncesinde Afrin’de kahramanca mücadele eden Mehmetçiklerimize, ay-yıldızlı şanlı bayrağımızın gölgesinde asker selamı ile dua ve selam gönderdi. Müsabakada 40 dakika boyunca üstünlüğünü elden bırakmayan Şehitkamilli basketbolcular, grup liderliğinin ardından gözünü play of sürecinde şampiyonluğa dikti.
GÖNLÜMÜZ VE DUALARIMIZ KAHRAMAN MEHMETÇİKLERİMİZLE BİRLİKTE
Gönüllerinin ve dualarının Türk ordusunun kahraman Mehmetçikleriyle birlikte olduğunu ifade eden Şehitkamil Belediye Spor kulübü A Basketbol Takım Kaptanı Okan Altınbaş, grup liderliğini garantiledikleri Beslen Spor Kulübü müsabakası sonrasında yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
“Bu ülkenin sportmen gençleri olarak gönlümüz ve dualarımız Afrin’de mücadele eden kahraman Mehmetçiklerimizle birlikte. Müsabaka öncesinde takım arkadaşlarımızla rakip takımda forma giyen değerli basketbolcu arkadaşlarımız, hakemlerimiz ve türbinleri dolduran basketbol severlerle ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi büyük bir birlik ve beraberlik tablosu çizdik. İnşallah kahraman askerlerimiz destanlar yazmaya devam edecekler. Takım olarak sezona iyi bir başlangıç yapmıştık. Grubumuzda liderliği garantiledik. Bundan sonraki süreçte play-off sürecini de namağlup tamamlayarak şampiyonluğa uzanmak istiyoruz. Bizlere büyük destekler veren değerli yöneticilerimize teknik ekibimize ve ailelerimize tüm takım arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR