![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_270.jpg)
DEV ADAMLARIN BASKETBOL AŞKI ŞEHİTKAMİL'DE BÜYÜDÜ
GELENEKSEL HALE GELEN SPORTİF ORGANİZASYONLARI ÇOK ÖNEMSİYORUZ
Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle 10 farklı okuldan 200’ü aşkın dev adamın katılımıyla gerçekleştirilen 4. Geleneksel Basketbol Cumhuriyet Kupası’nda dereceye giren okul takımları, Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde oynanan dörtlü final maçlarının ardından belli oldu. Kupada Ünler Orta Okulu şampiyonluğunu ilan ederken, ikincilik koltuğuna Özel Kolej Vakfı Okulları oturdu. Geleneksel kupanın dereceye giren diğer okulları Özel Deva Koleji ve Sabiha-Rıfat Kaleoğlu Orta Okulları olurken, organizasyona katılan tüm okullara Şehitkamil Belediye Başkanlığınca branşa özgü sportif malzemeler armağan edildi. Ödül töreninde şampiyona kupasını takdim eden ve dereceye giren tüm okulların mutluluğunu paylaşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, geleneksel hale gelen sportif organizasyonları çok önemsediklerini belirtti.
CUMHURİYET BAYRAMI KUPALARINA KATILAN TÜM SPORCULARIMIZI KUTLUYORUM
4. Geleneksel Basketbol Cumhuriyet Kupası ödül töreninde, dereceye giren okul basketbol takımlarının sporcu ve antrenörleriyle yakından ilgilenen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, kupa takdim töreninde şampiyon dev adamlara ve tribünleri dolduran basketbol severlere seslendi. Başkan Fadıloğlu, “Kurumlar arası işbirliğiyle düzenlenen ve geleneksel hale gelen sportif organizasyonları oldukça önemsiyoruz. Cumhuriyetin kuruluşunun 93. yıldönümü ve Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde basketbol, satranç, su topu ve yüzme branşlarında sportif organizasyonlar düzenledik. Bu etkinlikler ay sonuna kadar hız kesmeden devam edecek. Bugün kupaların basketbol branşı ayağında dereceye giren sporcularımızın mücadelelerini izleme ve onların mutluluğunu paylaşma fırsatı elde ettik. Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen tüm sportif organizasyonlara katılan sporcularımızı, öğretmen ve idarecilerimizi kutluyor, organizasyonlarda emeği geçen herkese bir kez daha bu vesile ile teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR