![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1650631393Fotograf-Birlestirme-1-.jpg)
DOĞANIN KALBİNDE BAYRAM COŞKUSU
BAŞKAN FADILOĞLU: “23 NİSAN ETKİNLİKLERİNİ FARKLI BİR NOKTAYA TAŞIDIK”
GENÇLİK KAMPI, ÇOCUK HAKLARI KOMİTESİ ÜYELERİNİ MİSAFİR ETTİ
Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen ‘23 Nisan Doğa Şenliği’ çocuklardan büyük ilgi gördü. Etkinlikler esnasında Çocuk Hakları Komitesi Üyeleri, kendilerini yalnız bırakmayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili bilgiler aktardılar.
Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gaziantep Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen 23 Nisan Doğa Şenliği’nde çocuklar, doğanın kalbinde heyecan ve macera dolu etkinliklerde buluştular. Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı’nda gerçekleştirilen etkinlikte; Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Gaziantep Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Yıldırım, etkinlikler boyunca katılımcı öğrencilerle yakından ilgilenerek çeşitli armağanlar takdim ettiler.
Gaziantep Yeşilay Şubesi gönüllülerinin, zararlı alışkanlıklar konusunda farkındalık çalışmaları yürüttüğü etkinlikte, miniklerin ardı ardına yaptığı özel gösteriler, alanda yer alan arkadaşları başta olmak üzere öğrenci velileri ve arkadaşlarından büyük alkış aldı.
FARKLI BÖLGEDE ETKİNLİKLER GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
Etkinlik esnasında katılımcılara seslenen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerini farklı bölgelerde düzenledikleri etkinliklerle kutladıklarını söyledi. Başkan Fadıloğlu, “23 Nisan Doğa Şenliği’nde bugün çocuklarımızla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz geleneksel organizasyonlara ek olarak hemen hemen her mahallede etkinlikler düzenledik. Bu noktada desteklerini esirgemeyen tüm kurumlarımıza teşekkür ediyorum. Kültürel, sosyal ve sportif etkinliklerin tabana yayılması noktasında bu tür faaliyetlerimiz süre gelecek. Bu vesileyle bir kez daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR