![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DOSTLUK_KAZANDI_(3).jpg)
DOSTLUK KAZANDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Spor Sahasında oynanan maçı Şahinbey Kaymakamı Ali Çınar, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Ak Parti Şehikamil İlçe Başkanı Cuma Güzel, ASKF Başkanı Abdulkadir Gözegir, futbol il temsilcisi Vakıf Demir, ASKF yönetim kurulu üyeleri, her iki takımın kulüp başkanları, Şahinbey ve Şehitkamil belediye meclis üyeleri, amatör spor kulüplerinin başkanları ve çok sayıda taraftarlar izledi.
Karşılaşma 1 – 1 Berabere Sona Erdi
Haftanın derbi niteliği taşıyan karşılaşmaya çıkarken Şahinbey Belediyespor kulüp başkanı Mehmet Demirbaş ile Şehitkamil Belediyespor kulüp başkanı Sait Kılıç takım kaptanlarına ve hakemlere çiçekler vererek başarılar dilediler.
Şahinbey Belediyespor 7. dakikada Erhan Erdana’nın ayağından bulduğu golle 1 – 0 öne geçti. İlk yarı Şahinbey Belediyespor’ un 1 – 0 üstünlüğüyle sona erdi. İkinci yarıda oyunu dengeleyen Şehitkamil Belediyespor ataklar geliştirmeye başlayarak oyunu rakip sahaya yığdı. 77. dakikada Bayram Doğan’la eşitliği yakaladı. Şahinbey Belediyespor 85. Dakikada penaltı vuruşundan yararlanamazken karşılaşma 1 – 1 sona erdi.
Başkan Fadıloğlu; “Kazanan Gaziantep Spor Olsun”
Maç sonrası bir açıklama yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, saygı ve centilmenlik çerçevesinde güzel bir maç ortaya konulduğunu kaydederek, Şahinbey’le aramızda bir rakabet olacak ama bu seviyeli bir rekabettir. Kazanan Gaziantep olsun. Çekişmeli bir maç oldu. Amacımız Gaziantepspor’a nitelikli eleman yetiştirmektir.”dedi.
Başkan Tahmazoğlu; “Her iki Takımımıza da Başarılar Diliyorum”
Sahada güzel bir oyun sergilendiğini ve centilmenliğin kazandığını ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, mücadelenin amatör lig olmasına rağmen zevkli bir maç olduğunu belirterek, her iki takımı kutlayarak süper amatör ligde başarılar diledi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR