![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DOSTLUK_MACININ_GALIBI_SEHITKAMIL_OLDU___(3).jpg)
DOSTLUK MAÇININ GALİBİ ŞEHİTKAMİL OLDU
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
HEDEF KÜÇÜK YAŞTA FAİR PLAY BİLİNCİNİ AŞILMAK
Şanlıurfa Birecik Futbol Yaz Okulunu ağırlayan Şehitkamil Belediyespor Kulübünün Teknik Patronu Memik Vurucu; “Yaz Spor okullarında görev yapan antrenör arkadaşlarımız sporcularımıza futbol adına öğrenmeleri gereken ne varsa fazlası ile aşılıyorlar. Ancak bizim için öncelik saha içinde ve dışında centilmenliğin bir an bile kaybolmamasıdır. Spor terimi ile Fair Play olarak tabir ettiğimiz centilmenlik, dostluk, kardeşlik bilinci sporcu eğitiminde olmazsa olmazımızdır. Profesyonel futbolcular takip edildiğinde bu bilince sahip olanların her alan da başarılı olduklarını ve saygı gören bireyler olarak toplumda hayatlarına devam ettiklerini” söyledi.
BİRECİKLİ KRAMPONLAR GAZİANTEP’TEN MUTLU AYRILDILAR
Dostluk Maçı İçin Gaziantep’e gelen Biricik Kaymakamlığı Futbol Yaz Okulu öğrencileri Gaziantep’te gördükleri misafirperverlikten dolayı mutlu olduklarını, profesyonel standartlara sahip bir stadyumda futbol oynama keyfinin başka olduğunu belirttiler. Birecikli küçük kramponlar “ Kendilerine olan ilgi ve verilen imkânlardan dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR