![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DUALARIN_KABUL_OLDUGU_BIR_GECE_DILEGIYLE.jpg)
DUALARIN KABUL OLDUĞU BİR GECE DİLEĞİYLE
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Kadir Gecesi münasebetiyle yayınladığı mesajında; “Bu yılda Kadir Gecesi’ne ulaşmanın şükrünü ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı bu gecenin dualarımıza cevap için en güzel gün olduğunu vurgulayan Başkan Fadıloğlu; “Bu mübarek günlerde dargınlık, kırgınlık, kin ve nefretin yerine sevgi, saygı, hoşgörü, dostluk ve kardeşliği hâkim kılmak için çalışmalıyız.
Bu gecenin kıymeti saymakla tükenmeyecek ölçüye ulaşmaktadır. Mübarek Kadir Gecesi'nin ölçüye sığmaz faziletlerinin bir kaynağı da bu gecede Kuran’ın Peygamberimize niyaz olmasıdır” diyerek Kadir Gecesi’nin hayırlara vesile olmasını, kardeşliğin, sevgi ve saygı bağlarını kuvvetlendirmesini, İslâm âleminin birliğine vesile olmasını diledi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR