![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DULUK_BABA_MESIRE_ALANINDA_BUYUK_DEGISIM_DEVAM_EDIYOR_(3).jpg)
DÜLÜK BABA MESİRE ALANINDA BÜYÜK DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
HAVALARIN ISINMASIYLA ÇALIŞMALARDA HIZLANDI
Başkan Fadıloğlu dört önemli projeden birisi olarak nitelendirdiği uygulama hakkında; "İlk etapta 1300 mt'lik koşu parkurunu bir ay içerisinde hizmete sunmayı hedefliyoruz. Parkur, Çevresinde oluşturulacak yeşil alanla modern standartta, sağlıklı ve estetik bir mekan olacak." dedi.
Alan içerisinde inşası devam eden alış veriş merkezi ve otoparkın iki ayda tamamlanarak yazın başlangıcıyla halkımızın hizmetine sunulacağını belirten Başkan Fadıloğlu, geçmiş dönemlerde yaşanan su sıkıntısını da, iki yeni kuyuda yapılan sondaj çalışması ve kurulan 1000 tonluk ilave su deposu ile çözdüklerini vurguladı.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, bu projenin; bir çok sosyo-kompleks yapıdan oluştuğunu ve bitiminde, Dülükbaba'yı; şehir hayatının yanı başında doğal yaşamın unsurlarından kopmamış bir alana dönüştüreceğini söyledi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR