![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DULUK_MESIRE_ALANINDAKI_BUYUK_DEGISIM_DEVAM_EDIYOR_(4).jpg)
DÜLÜK MESİRE ALANINDAKİ BÜYÜK DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Daha önce çalışmaların birinci etabı olan 1300 mt'lik koşu parkuru, alış veriş merkezi, otopark ve iki yeni kuyuda yapılan sondaj çalışması ile kurulan 1000 tonluk ilave su deposunu, hayat geçiren Şehitkamil Belediyesi ekipleri çalışmalarına devam ediyor.
Havaların Isınmasıyla Çalışmalar Hızlandı…
Havalar ısınmasıyla hızlanan çalışmaları yerinde gezen Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, dört önemli projeden birisi olarak nitelendirdiği uygulama hakkında; Dülükbaba mesire alanının birinci etabının çalışmalarının tamamlandığını belirterek ikinci etabın çalışmalarına ara vermeden başladıklarını söyledi. Çocukluğumuzdan beri bildiğimiz Dülükbaba mesire alanında değişimi hakkında bilgi veren Başkan Fadıloğlu; “ Mesire alanındaki kartal tepeye geçen ara yolun diğer bir adıyla yangın yolunu rehabilite etmeye çalışıyoruz. Dülük babanın komple bir ring halinde rahatlıkla gezilebilecek bir yer ve yolun daha sağlıklı bir hale getirmeye çalışıyoruz. Burada spor aktivitelerin yapılabileceği nitelikli bir parkur haline getirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR