![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/2_234.jpg)
ELİF TEYZE, ÇOK İSTEDİĞİ TEKERLEKLİ SANDALYESİNE KAVUŞTU
Şehitkamil Belediyesi, engellilerin ve ihtiyaç sahiplerinin umudu olmaya devam ediyor. Hediye ettiği tekerlekli sandalyelerle engelli vatandaşlar için yeni bir hayatın başlangıcına olanak sunan Şehitkamil Belediyesi, son olarak Boyno Mahallesi’nde kızı Türkan Yılmaz ile birlikte yaşayan bedensel engelli Elif Büyükçelebi’yi ziyaret ederek, çok istediği tekerlekli sandalyeyi hediye etti. Tekerlekli sandalyesine kavuşan Elif Büyükçelebi, duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.
ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
Annesinin mutluluğuna ortak olan Türkan Yılmaz, “Annem, geçmişte geçirdiği bir rahatsızlıktan dolayı kısmi felçlik sonucu bedensel engelli kaldı. Maddi durumumuz yeterli olmadığı için tekerlekli sandalye alamıyorduk. Annem, şu an böbrek ve kalp hastası olduğu için hastaneye gidip gelmekte büyük zorluklar çekiyorduk. Şehitkamil Belediyemizin engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımı yaptığını duydum ve belediyemize bu konuda istekte bulundum. Sağ olsun belediyemizden ekipler, bugün annemin çok istediği tekerlekli sandalyeyi getirerek hediye ettiler. Bundan dolayı çok mutluyum. Belediye Başkanımıza, annemin ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi hediye ettiği için çok teşekkür ediyorum. Allah, Başkanımızı hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin” ifadeleri kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR