![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/ESKI_DULUK_GORUCUYE_CIKTI_(2).jpg)
ESKİ DÜLÜK GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
VATANDAŞLA ÇAY SOHBETİ
Şehitkamil Belediyesinin başlatmış olduğu sıfır asfalt, sokak sağlıklaştırma ve kaldırım çalışmaları çerçevesinde alt yapı da dahil olmak üzere yeniden şekillendirilen ve farklı bir görünüme kavuşan eski dülük caddesinde çalışmalar sona erdi. Milletvekili Tayyar ve Başkan Fadıloğlu eski dülük caddesinde gezerek vatandaşların nabzını yokladı. Kahvehaneye uğrayıp burada vatandaşlarla çay içen Milletvekili Tayyar ve Başkan Fadıloğlu yapılan çalışmalar sayesinde vatandaşlardan övgü aldı.
BU BÖLGENİN SİYASETÇİSİ OLARAK YAPILAN ÇALIŞMALARDAN BÜYÜK MEMNUNİYET DUYDUM
Dülük caddesinin çok eski bir yerleşim yeri üzerinde olduğunu belirten Gaziantep Ak Parti Milletvekili Şamil Tayyar; “ Geçmiş dönemlerde yatırımlar dahi merkezi yerlere yapıldığı için burası baya bir ihmal edilmiş. Muhtarımızın da ifade ettiği gibi yirmi yıldır buraya hizmet yapılmamış. Arada sırada yapılan yamalar yüzünden de cadde kullanılamaz hale gelmiş. Ama burada belediyemiz sayesinde sistemli bir çalışma gerçekleştirilmiş. Cadde kaldırımıyla asfaltıyla modern bir görünüme sahip olmuş. Bu bölgede siyaset yapan biri olarak çok büyük memnuniyet duydum. Sayın Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
20 YILDIR BU CADDE HİZMET GÖRMÜYORDU
Yirmi yılı aşkın bir süredir bu caddede herhangi bir çalışma yapılmadığını ifaden Yunus Emre Mahalle muhtarı Ahmet Gündüz; Bu caddeye hizmet Başkan Fadıloğlu’na nasip oldu. Bu cadde yıllardır ihmal ediliyordu. Sesimizi ne yazık ki bir yetkiliye duyuramadık. Ama sağolsun Başkanımız zamanında bize verdiği sözü tuttu ve cadde şu an eski haliyle kıyaslanmayacak kadar güzel. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR