![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_638.jpg)
ESKİ KÖYLER YENİ MAHALLELER FUTBOL SAHALARINDA BULUŞACAK
MAHALLELERİMİZDE FUTBOL HEYECANI YAŞANACAK
‘Eski Köyler Yeni Mahalleler Futbol Turnuvasında’ mahalle sakinlerini bir araya getireceklerini dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, katılımcı 32 farklı mahalleden 576 futbolseverin organizasyonda mücadele edeceğini söyledi. Başkan Fadıloğlu, organizasyona ilişkin şu değerlendirmede bulundu:
“Yaşam boyu spor faaliyetlerine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle 365 gün boyunca farklı branşlarda geleneksel spor organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Eski Köyler Yeni Mahalleler Futbol Turnuvası ile futbol branşına gönül vermiş mahalle sakinlerimizi futbol sahalarında buluşturacağız. 8 ile 30 eylül tarihleri arasında 6 farklı mahallede oynanacak futbol müsabakaları vatandaşlarımız arasında kaynaşmaya ve sosyal paylaşımlara vesile olacaktır. Ben, organizasyona katılacak sporcularımıza sakatlıklardan uzak, fair play çerçevesinde bir müsabaka dönemi diliyor, müsabakaların düzenlenmesinde büyük katkıları olan paydaş kurumlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR