![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NA_PANKARTLI_TESEKKUR_(2).jpg)
ESNAFTAN BAŞKAN FADILOĞLU'NA PANKARTLI TEŞEKKÜR
ESNAF HİZMETLERDEN MEMNUN
8 Şubat Mahallesi’nde oto tamircilik yapan 8 Şubat Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun çalışmalarından duydukları memnuniyeti pankartlarla duyurdular. “Yaptığı hizmetlerden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ederiz” yazılı pankartları caddeye asan esnaflar, herkesin dikkatini çekti.
“BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÇOK GÜZEL HİZMELERDE BULUNUYOR”
Başkan Fadıloğlu’nun çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren 8 Şubat Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Celal Demirpençe, “8 Şubat esnafı olarak şuanda belediyemizden çok memnunuz. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun çalışmalarını son derece beğeniyoruz. Belediye başkanımız yoğun çalışıyor. Bunu kimse inkar edemez. Başkanımızın bundan sonrada çalışmalarını bekliyoruz. Bu sebepten dolayı arkadaşlarımızla birlikte pankart asarak başkanımıza teşekkür etmek istedik” dedi.
“BAŞKANIMIZ AYRIM YAPMADAN SORUNLARIMIZI ÇÖZÜYOR”
Belediye başkanımızdan çok memnunuz. Her türlü gereken hizmetleri yerinde ve zamanında yapıyor. 8 Şubat Mahallemizde yapılan asfalt çalışmaları, parklar, halı saha gibi önemli hizmetlerin hepsini de beğeniyoruz. Ayrıca biz esnaflara verdiği destekten dolayı da belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bizlere her konuda çok yardımcı ve destekledi. Başkanımızdan çok memnunuz. Belediye başkanımız daima halkın içinde hiçbir şekilde ayrım yapmadan sorunlarımızı dinliyor. Şehitkamil ilçemize önemli hizmetler kazandırdılar. Bizde bu sebepten dolayı pankartlar asarak memnuniyetimizi herkese duyurduk” diye konuştular.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR