![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/bedri-ince-tahtaci-sosyal-tesisinde-soba-dedektor-cihazi-dagitimi-baskan-11-01-2013-(141).jpg)
EV HANIMLARI SOSYAL TESİSLERDE MORAL BULUYOR
KADINLAR HEM ÖĞRENİYOR HEM DE SOSYALLEŞİYOR
Hemen hemen her mahallede hizmete açtığı sosyal tesislerde eğitimin yanı sıra, sosyal aktivitelerin de yapılmasına öncülük eden Şehitkamil Belediyesi, özellikle tesislerde düzenlediği etkinliklerle kursa gelen ev hanımlarının birbirleriyle daha fazla kaynaşmasını sağlıyor. Son olarak Bedri İnce Tahtacı Sosyal Tesisi’nde yapılan faaliyetleri yerinde inceleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ev hanımları tarafından düzenlenen kaynaşma programlarına katılarak kendisine sunulan ikramlardan tattı. Daha sonra sıkma ve bazlama yapan ev hanımlarıyla sohbet eden Başkan Fadıloğlu, sosyalleşmek adına yapılan faaliyetleri önemsediklerini söyledi. Daha önceleri ev hanımlarının evde oturarak zaman geçirmeye çalıştığını belirten Başkan Fadıloğlu, hizmete açtıkları sosyal tesisler sayesinde kadınların hem eğitim aldıklarını hem de sosyal etkinliklere katıldıklarını ifade etti.
“SOSYAL TESİSLER SAYESİNDE BECERİLERİMİZİ ARTTIRIYORUZ”
Sosyal tesisler sayesinde bilgi ve becerilerini arttırdıklarını dile getiren ev hanımları ise, “Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nun mahallelerimize açtığı sosyal tesisler sayesinde cehaletten kurtularak bilgi ve becerilerimizi geliştirdik. Sosyal tesislerde verilen eğitim kurslarına katılarak bilmediklerimizi, dikiş ve nakış gibi kurslara katılarak da el becerilerimizi arttırdık. Bunların yanı sıra ise zaman zaman arkadaşlarımız ile bir araya gelerek hem kaynaşıyor hem de sosyalleşiyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR