FADILOĞLU: “BABALARIMIZ, GÜÇLÜ AİLE YAPISININ TEMEL DİREĞİDİR”
BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN BABALAR GÜNÜ MESAJI
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Babalar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Başkan Fadıloğlu mesajında, “Vatan uğrunda canlarını feda eden kahraman şehitlerimizin ve gazilerimizin babaları başta olmak üzere, tüm babalarımızın Babalar Gününü yürekten kutluyorum. Tüm babalarımıza; aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum” ifadelerini kullandı.
Babalar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Babalarımız; sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temel direğidir. Ailesinin mutluluğu, huzuru, güvenliği ve güzel bir yaşam sürmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan; yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, her türlü fedakarlığı üstlenen, her türlü çileye göğüs geren, ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babalar, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için özveriyle çaba harcamakta, bu özellikleri ile her türlü övgüyü, saygıyı ve sevgiyi hak etmektedirler.
Hayatın tüm yükünü fedakarca omuzlanan, hayatımıza güç ve anlam katan, bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz. Aile yuvası, çocuğun istikbalini şekillendiren ilk eğitim müessesesidir. Dolayısıyla anne ve babaların evlatları üzerindeki hakları çoktur. Babalarımızı ve tüm büyüklerimizi bir gün değil, her gün hatırlamalı, iyi günlerinde olduğumuz gibi kötü günlerinde de yanlarında olmalıyız. Gurur duyulacak evlatlar olmak, babalarımız için en büyük armağandır.
Babasız büyümek zorunda kalan yetimlerimize sahip çıkılmasının, onların yüzlerinin güldürülmesinin çok önemli olduğunu unutmamalıyız. Bu düşüncelerle vatan uğrunda canlarını feda eden kahraman şehitlerimizin ve gazilerimizin babaları başta olmak üzere, tüm babalarımızın Babalar Gününü yürekten kutluyorum. Tüm babalarımıza; aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum.”
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR