![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1685297391birlestirme-.jpeg)
FADILOĞLU: “MİLLETİN, İRADESİNİ SANDIĞA YANSIMASINI VE TEZAHÜRÜNÜ GÖRECEĞİZ”
BAŞKAN FADILOĞLU, OYUNU 1194 NOLU SANDIKTA KULLANDI
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri kapsamında oy kullandı. Seçim sonucunun hayırlı olmasını temenni eden Başkan Fadıloğlu, “Milletin iradesini sandığa yansımasını ve tezahürünü göreceğiz. Çıkan sonucun hem memleketimize hem ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri dolayısıyla sandık başına giden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, oyunu Yasemin Erman Balsu Ortaokulu’nda kullandı. Sabahın erken saatlerinde Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler ile birlikte oy kullanacağı okula giden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, 1194 nolu sandıkta oyunu kullandı. Başkan Fadıloğlu, oy kullanma işlemi öncesi ve sonrasında vatandaşla selamlaşarak sohbet etti.
SONUCUN HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM
Oy kullanma işleminin ardından açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turundayız. Ben öncelikle sandık başına gelen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Milletin, iradesini sandığa yansımasını ve tezahürünü göreceğiz. Ben tüm milletimizin bu noktada hassasiyet göstereceğine inanıyorum. Çıkan sonucun hem memleketimize hem ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR