![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1669985855FOTO_BIRLESTIRME-.jpg)
FADILOĞLU: “TÜM YIL BOYUNCA YAVRULARIMIZ VE AİLELERİMİZLE BERABERİZ”
ENGELLİ VE ÖZEL SPORCULAR, BAŞKAN FADILOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
Alleben Yüzme Havuzunda eğitim gören bedensel engelli, görme engelli ve özel 15 sporcu, velileriyle birlikte Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret etti. Başkan Fadıloğlu, “Tüm yıl boyunca yavrularımız ve ailelerimizle beraberiz. Amacımız, engellilerin engellerini ortadan kaldırmak adına faaliyetlerde bulunmak” dedi.
Şehitkamil Belediyesi bünyesinde hizmet sunan Alleben Yüzme Havuzunda eğitim gören, tamamı Türkiye şampiyonalarında yarışan, aralarında milli sporcuların da bulunduğu bedensel engelli, görme engelli ve özel 15 sporcu, velileriyle birlikte Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun misafiri oldu. Sporcular ve velileriyle yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu, kendileriyle uzun süre sohbet etti. Başkan Fadıloğlu, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi ve sporculara, velilere teşekkür etti.
AMACIMIZ, ENGELLİLERİN ENGELLERİNİ ORTADAN KALDIRMAK
Ziyaret sonunda değerlendirmede bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bugün yavrularımız, aileleriyle birlikte bizi ziyarete geldiler. Ben, tüm velilerimize ve yavrularımıza teşekkür ediyorum. Tabi, bu günler bir gün olarak anılıyor ama yavrularımızı bir gün anmak mümkün değil. Tüm yıl boyunca yavrularımız ve ailelerimizle beraberiz. Kendimizin de bir engelli adayı olduğumuzu bilip, ona göre hareket etmeliyiz. Bu konuda tüm hemşerilerimizi duyarlılığa davet ediyorum. Allah; sağlık, sıhhat, afiyet versin. Hep birlikte sağlık ve huzur içerisinde yaşayacağız. Yöneticiler olarak amacımız, engellilerin engellerini ortadan kaldırmak adına faaliyetlerde bulunmak. Bugünkü ziyaretlerinden dolayı hem velilerimize hem de sporcu öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
BAŞKANIMIZ, BİZİ HİÇBİR ZAMAN YALNIZ BIRAKMIYOR
Milli sporcu Mustafa Aslan, ziyaret sonunda yaptığı açıklamada şu ifadeleri kaydetti:
“Görme engelliyim. Milli sporcuyum. Bugün, bu anlamlı günde Başkanımızı ziyarete geldik. Bizi ağırladığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Başkanımıza, bize verdiği desteklerden dolayı da çok teşekkür ederiz. Başkanımız, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR