FADILOĞLU: “VATANDAŞLARIMIZ HUZUR İÇERİSİNDE İBADETLERİNİ YERİNE GETİRİYOR”

FADILOĞLU; KURBAN KESİM YERLERİNİ ZİYARET EDEREK VATANDAŞLA BAYRAMLAŞTI

VATANDAŞ, SAĞLANAN HİZMETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİRDİ

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sabahın erken saatlerinden itibaren Kurban Bayramı dolayısıyla ilçe genelinde belirlenen kurban kesim yerlerini ziyaret etti. Kurban ibadetini yerine getiren vatandaşla bayramlaşan ve sohbet eden Başkan Fadıloğlu, “Önceden hazırlıklarımızı yapmıştık. Bu fiziki mekanlarda vatandaşlarımızın, hijyen koşulları altında kurban ibadetini yerine getirmelerine olanak sunuyoruz. Vatandaşlarımız huzur içerisinde ibadetlerini yerine getiriyor” dedi.

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, bu yıl da geleneği bozmadı ve her bayram olduğu gibi bu bayram da kurban ibadetini yerine getiren vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, vatandaşla kısa süreli sohbetler gerçekleştirdi, bayramlaştı ve kolaylık diledi. Başkanı Fadıloğlu’nun kurban kesimi esnasında kendilerini ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaş, kurban kesim yerlerinde sağlanan imkanlar ve verilen hizmet dolayısıyla Başkan Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür ettiler.

 

SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE VATANDAŞLARIMIZ İBADETLERİNİ YERİNE GETİRECEK

Ziyaretleri sonunda açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kullandı:

 

“Mübarek Kurban Bayramı'nın ilk günündeyiz. Tüm İslam aleminin, ülkemizin Kurban Bayramı mübarek olsun, hayırlara vesile olsun. Şehitkamil Belediyesi olarak her sene geleneksel hale getirdiğimiz kurban kesim yerlerinin organizasyonuyla ilgili şu anda ziyaretlerimizi yapıyoruz. Ben, arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önceden hazırlıklarımızı yapmıştık. Hem küçükbaş için hem büyükbaş için hem serbest kesim için yerler hazırlanmıştık. Bu fiziki mekanlarda vatandaşlarımızın, hijyen koşulları altında kurban ibadetini yerine getirmelerine olanak sunuyoruz. Milletin malı, her zaman söylediğimiz gibi millete hizmet ediyor. Bizim pazar yerlerimiz yıl içerisinde pazar yeri olarak kullanılıyor. Pazar yerlerimizin altyapısı özellikle Kurban Bayramı'nda da kurban kesimine yönelik olarak yapıldı. Şu anda gördüğümüz kadarıyla bir sıkıntımız yoktur. Vatandaşlarımız huzur içerisinde ibadetlerini yerine getiriyor. İnşallah sorunsuz bir şekilde vatandaşlarımız ibadetlerini yerine getirecek. Benim buradan vatandaşlarımızdan bir tek ricam; dikkatli olmaları, kazaya sebebiyet vermemeleri ve özellikle çevre temizliğine dikkat etmeleri. Vatandaşlarımızdan bu konularda hassasiyet rica ediyorum. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.”