![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1684128632FOTO-BIRLESTIRME-(1)-.jpg)
FADILOĞLU: “VATANIMIZA, MİLLETİMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”
BAŞKAN FADILOĞLU, OYUNU 1194 NOLU SANDIKTA KULLANDI
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında oyunu kullandı. Yapılan seçimlerin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Başkan Fadıloğlu, “Milletimizin iradesi hangi noktada tecelli ederse biz ona saygı duyuyoruz. Vatandaşlık bilinci içerisinde tüm vatandaşlarımızın oyunu kullanmasını hassaten rica ediyorum” dedi.
Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri dolayısıyla sandık başına giden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, oyunu Yasemin Erman Balsu Ortaokulu’nda kullandı. Sabahın erken saatlerinde Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler ile birlikte oy kullanacağı okula giden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, 1194 nolu sandıkta oyunu kullandı. Başkan Fadıloğlu, oy kullanma işlemi öncesi ve sonrasında vatandaşla selamlaşarak sohbet etti.
MİLLETİMİZİN EMRİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Oy kullanma işleminin ardından açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kaydetti:
“Öncelikle vatanımıza, milletimize hayırlı ve uğurlu olsun. Tabii burada demokrasinin gereği neyse o olacak. Milletimizin iradesi hangi noktada tecelli ederse biz ona saygı duyuyoruz. Vatandaşlık bilinci içerisinde tüm vatandaşlarımızın oyunu kullanmasını hassaten rica ediyorum Tabii burada bir seçim kampanyası yaşadık. Bu seçim kampanyası dönemi içerisinde herkesin kendine göre propagandaları oldu. Bugün nihai noktada oy verme işlemine başladık. İnşallah; kazasız, belasız, sorunsuz bir şekilde sandıktan çıkan sonuç neyse ona biz baş tacı diyeceğiz. Milletimiz ne karar alırsa milletimizin emrinde olmaya devam edeceğiz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR