![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(3)_185.jpg)
FADILOĞLU: "ANNELERİMİZ, EN DEĞERLİ HAZİNEMİZDİR"
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yayımladığı Anneler Günü mesajında şu ifadeleri kullandı:
“Annelerimiz; sevgi, sabır, güven ve fedakarlıklarıyla çocukları için en önemli hayat rehberi öğretmenlerdir. Koronavirüsle mücadele sürecimizde de evde kalan çocuklarımızın en doğru pusulası, en samimi arkadaşı, annelerimizdir. Bu süreçte yorulmadan, usanmadan, çocuklarımızın üstüne titreyen, onların hem sağlığını koruyan hem de gelişimlerini en güzel şekilde sürdürmelerine yardımcı olan annelerimiz, en büyük kahramanlarımızdır. Annelerimize ne kadar minnet duysak azdır.
Annelik; yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir. Milli ve manevi değerlere sahip nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, aile ve toplum hayatının temelini oluştururlar. Üstlendikleri sorumluluğun ötesinde, bu sorumluluğa tüm varlığını adayan annelerimiz, yeri doldurulamaz kişilerdir.
Annelerimizi her zaman mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, hepimizin başarmaya çalışacağı en önemli hedef olmalıdır. Çünkü annelerimiz, en değerli hazinemizdir.
Kalplerinde 'anne' sevgisini yaşatabilenler için yılın bir günü değil, yılın her günü Anneler Günü'dür. En samimi duygularımla başta şehit ve gazilerimizin anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin, Anneler Günü'nü gönülden kutluyorum. Ebediyete uğurladığımız tüm annelerimize de Allah'tan rahmet diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR