![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17091961741-(3)-.jpeg)
FADILOĞLU, ESNAF ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR
ESNAFININ SORUN, TALEP VE GÖRÜŞLERİNİ DİNLEDİLER
Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, taksi durağı ve Oto Galericiler Sitesi esnafıyla bir araya geldi. Başkan Fadıloğlu, esnafın talep, öneri ve sorunlarını dinledi.
Her gün ilçenin farklı bir noktasında hizmet sunan esnafı ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son olarak Karacaahmet Taksi Durağı şoförleri ve Oto Galericiler Sitesi esnafını ziyaret etti. Ziyarete; AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Korkmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe de katılım sağladı.
Esnafın görüşünün kendileri için çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Rıdvan Fadıloğlu; esnafın taleplerini ve sorunlarını dinledi, kendisine yöneltilen tüm soruları cevapladı. Gördüğü ilgi karşısında duyduğu memnuniyeti ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, her zaman ve her konuda esnafın destekçisi olmayı sürdüreceklerini vurguladı. Başkan Fadıloğlu, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen her esnafla fotoğraf çektirdi. Koyu sohbetlerin yapıldığı ziyaretlerde Başkan Fadıloğlu, karşılaştığı vatandaşlarla da selamlaştı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR