![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17086885571-(14)-.jpeg)
FADILOĞLU, MAAŞKUYU ESNAFINI ZİYARET ETTİ
MAAŞKUYU CADDESİ ESNAFININ SORUN, TALEP VE GÖRÜŞLERİNİ DİNLEDİLER
Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, Maaşkuyu Caddesi üzerinde hizmet veren esnafı ziyaret etti.
Esnafı her fırsatta ziyaret eden ve esnafla sürekli istişare halinde olan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son olarak Maaşkuyu Caddesi esnafı ile bir araya geldi. Ziyarete; AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Korkmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe de eşlik etti.
Esnafın; görüşünü, taleplerini ve sorunlarını dinleyen Başkan Fadıloğlu, kendisine yöneltilen tüm soruları yanıtladı. Gördüğü yoğun ilgi karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, her zaman ve her konuda esnafın destekçisi olmaya devam edeceklerini dile getirdi. Başkan Fadıloğlu, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen hiçbir esnafın talebini geri çevirmedi. Başkan Fadıloğlu, yolda karşılaştığı vatandaşla sohbet etti, yaşlılar ve çocuklarla özel olarak ilgilendi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR