![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/FADILOGLU_ANNELER_GUNUNU_KUTLADI_(3).jpg)
FADILOĞLU ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Başkan Fadıloğlu; “Anneler günü; anneliğin, ne olduğunu anımsatan bir gündür dünyaya. Hayatını bizimle paylaşan, ilklerimizde hep yanımızda olan, hayallerimizi şekillendiren, sevgisini tevazusuyla birleştiren ve tüm bunları hiçbir karşılı beklemeden yapan annelerimizin, bir güne sığamayacak kadar büyük fedakârlıklarıdır. Onları anlatmakta, biliyorum ki hiçbir cümle yeterli olmayacaktır” diye konuştu.
Şehitkamil belediye başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu; “Şehitkamil Belediyesi olarak bizler de, annelerimiz için güzel bir merkez oluşturduk. Bedri İncetahtacı Sosyal Tesisi Anne Merkezi’nde annelerimiz, günlük yaşamın rutin işlerinden kurtularak, istedikleri hobileri yapabilecek, çeşitli konularda eğitim alacak ve çevreyle sıcak bir iletişim ortamı kurabilecekler. Bu yıl, böyle bir merkezi annelerimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Başta Şehit Anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler gününü bir kez daha kutluyor ve iyi ki varsınız diyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR