![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/FADILOGLU_GONULLULERLE_TESEKKUR_YEMEGINDE_BULUSTU__(3).jpg)
FADILOĞLU GÖNÜLLÜLERLE TEŞEKKÜR YEMEĞİNDE BULUŞTU
GÖNÜLLLER TEŞEKKÜR BELGELERİNİ FADILOĞLU’NUN ELİNDEN ALDI
İçlerinde öğretmenden doktora, ev hanımından öğrenciye ve birçok meslek grubuna bağlı 70’in üzerinde gönüllünün performansıyla sergilenen Kurtuluş Düğünü etkinliği sonrasında Dülük Tabiat Parkı içerisindeki Göl Kafe Restorantta Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun verdiği teşekkür yemeğinde bir araya gelen gönüller teşekkür belgelerini Başkan Fadıloğlu’nun elinden aldı. Şehitkamil Belediyespor Kulübü Halkoyunları Topluluğu üyelerinin ve Şehitkamil Belediyesi Etüt Eğitim Merkezi öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen yemek kursiyerlerin ve öğrencilerin söylediği Gaziantep Türküleriyle renkli anların yaşanmasına sahne oldu.
BAŞARILI PROJELER DEVAM EDECEK
Teşekkür yemeği esnasında Şehitkamil Belediyesi Halkoyunları Topluluğu üyelerine ve Etüt eğitim merkezi öğrencilerine seslenen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “ Halkoyunları topluluğumuz gerek yarışmalarda elde ettiği başarılar gerek gösteri ve şenliklerde ortaya koyduğu performansla her zaman göğsümüzü kabartmışlardır. Gaziantep’in halkoyunlarının halk kültürünün tanıtılmasına ve gelecek nesillere başarıyla anlatılmasına büyük katkı sağlamıştır” dedi.
Fadıloğlu “ Kurtuluş düğünü etkinliğinin amacına uygun bir koreografiyle sahnelendiğini kurtuluş esnasında yaşanılanların halkoyunları motifleri ile sahneye başarıyla aktarıldığını önümüzdeki dönemlerde bu ve buna benzer projelerin devam edeceğini sözlerine ekledi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR