FADILOĞLU İLE KALAYLI, YAŞLILARI VE ANNELERİ UNUTMADI
Koronavirüs salgını dolayısıyla risk gurubunda bulunan 65 yaş üstü kişiler, yaklaşık 2 ay sonra dışarı çıktı. Güneşli havanın tadını çıkaran 65 yaş üzeri kişiler, vakitlerini yeşilin, suyun ve oksijenin bol olduğu parklarda geçirdi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı ile birlikte parklardaki 65 yaş üzeri vatandaşlar ve onlara refakat eden yakınlarıyla vakit geçirdi. Ziyaretlere, Şehitkamil Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Özgüler de katıldı. 65 yaş üzeri kişilerle yakından ilgilenen ve onlarla sohbet eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile Kaymakam Ömer Kalaylı, onlara moral verecek konuşmalar yaptılar. En kısa sürede yaşanan sıkıntılı günlerin geride kalacağını anlatan Başkan Fadıloğlu ile Kaymakam Kalaylı, kurallara en doğru biçimde uyan 65 yaş üzeri kişilere teşekkür ettiler.
Gezi sırasında karşılaştıkları kadınların Anneler Günü’nü tebrik eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı, talep eden kişilerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden 65 yaş üzeri kişiler, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı’ya ilgileri dolayısıyla teşekkür ettiler.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR