![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1627384504Fotograf-Birlestirme-.jpg)
FADILOĞLU İLE KİRAZOĞLU; ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ, PROJE İNCELEDİ
FADILOĞLU İLE KİRAZOĞLU; ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ, PROJE İNCELEDİ
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu ile birlikte çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi, yapımı devam eden stadyum projesini inceledi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Latif Karadağ, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Ertuğrul Teymur, Şehitkamil Belediyesi Meclis Üyeleri ve AK Parti Şehitkamil İlçe Teşkilat Üyeleri ile birlikte çeşitli adreslere ziyaretler gerçekleştirdi.
İlk ziyaret, Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt’a yapıldı. Daha sonra Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit, Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan, Antepfıstığı Sınırlı Sorumlu Kooperatifi Başkanı Hızır Arıkök ziyaret edildi. Ziyaretlerde, talepler ve öneriler dinlendi, görüş alışverişi yapıldı.
Sonraki adres, yapımı Şehitkamil Belediyesi tarafından devam ettirilen Çıksorut Stadyumu oldu. Programa katılım sağlayanlara projeyle ilgili bilgiler veren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yapının kısa süre sonra hizmet vereceğini söyledi.
Proje incelemesi sonrası Maaşkuyu Caddesi üzerinde hizmet veren esnaf ziyaret edildi. Esnafın taleplerini dinleyen Başkan Fadıloğlu, Milletvekili Kirazoğlu ile beraberlerindeki heyet, son olarak Gören ve Pişkin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR