![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/resim_birlestirme_149.jpg)
FARUK AMCA İSTEDİ BAŞKAN FADILOĞLU YERİNE GETİRDİ
Engelli bireylerin hayatını kolaylaştıracak proje ve uygulamalarla engellilere umut olan Şehitkamil Belediyesi, 26 yıl önce yaşadığı trafik kazası sonrası engelli kalan Bayram Faruk Özkes’in akülü tekerlekli sandalye talebini karşıladı. Şehitkamil Belediyesine bağlı hizmet veren Gıda Bankası ekipleri tarafından akülü tekerlekli sandalyesi evinde teslim edilen Özkes, eskiden olduğu gibi kimseden yardım almadan dışarı çıkabileceğini söyledi.
BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür eden Bayram Faruk Özkes, “Geçirmiş olduğum bir trafik kazası sonucu engelli olduğum için akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacım vardı. Daha önce bir tane akülü tekerlekli sandalyem vardı fakat bozuldu. Bu yüzden çok sıkıntı yaşıyordum. Dışarıya çıkamıyordum, çıksam bile mutlaka yardıma ihtiyacım oluyordu. Şehitkamil Belediyemizin engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye verdiğini duydum ve belediyemize bu konuda istekte bulundum. Bugün sağ olsunlar belediyeden arkadaşlarımız, akülü tekerlekli sandalyemi getirdiler. Bundan dolayı çok mutluyum. Belediye Başkanımıza, bana bu tekerlekli sandalyeyi hediye ettiği için çok teşekkür ediyorum. Allah, Başkanımızı başımızdan eksik etmesin” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR