FUTBOL ŞÖLENİNDE FİNALE DOĞRU

YARI FİNAL HEYECANI YAŞAYACAK TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUM

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Eski Köyler Yeni Mahalleler Futbol Turnuvası’nda çeyrek final müsabakalarının ardından yarı final vizesi alan ekiplere yarı final müsabakaları öncesinde başarılar diledi. Başkan Fadıloğlu, yarı finaller öncesinde yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

 

“Öncelikle Eski Köyler Yeni Mahalleler Futbol Turnuvası’na katılan tüm sporcularımızı gönülden kutluyorum. Organizasyona katılan tüm futbolcular, organizasyonun şu ana kadar sorunsuz bir şekilde ilerlemesinde büyük emekleri olan hakemlerimize, sağlık görevlilerimize, paydaş kurumlarımızın değerli temsilcilerine, emniyet kuvvetlerimize ve değerli mesai arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Önümüzdeki hafta sonu Şehitkamil İlçe Stadyumu turnuvanın yarı final ve finaline ev sahipliği yapacak. Şampiyonluk yolunda yeşil sahada yerini alacak olan tüm ekiplere başarılar diliyorum.  Ümit ediyorum ki final etabı da organizasyonun genelinde olduğu gibi büyük bir dostluk, kardeşlik ve fair play ortamına sahne olur.”

 

YARI FİNALLERE KALMAK MUTLULUK VERİCİ

Gazikent Semt Stadyumu’nda oynanan çeyrek final  karşılaşması  sonrası yarı  finale yükselen Karacaburç Mahallesi, taraftarlarına büyük sevinç yaşattı. Maça ilişkin açıklamada bulunan Karacaburç Mahallesi Mahalle Muhtarı Nurettin Teze, “Ekibimiz çeyrek final müsabakasına iyi bir hazırlık yapmıştı. Sahadan galibiyetle ayrılmak mutluluk verici. İnşallah önce yarı finallerde başarı elde ederek daha sonra ise büyük final karşılaşmasında da galibiyetle ayrılır ve şampiyonluk kupasını kaldırırız. Yarı finallere kalan tüm mahalle takımlarımıza başarılar diliyorum. Bizim adımıza çok renkli,  heyecanlı bir organizasyon oldu.  Bu turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen başta Şehitkamil  Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.