GAGİAD BAŞKAN FADILOĞLU'NU ZİYARET ETTİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
GAGİAD Yönetim Kurulu’nun Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul TEYMUR, GAGİAD Yönetim Kurulu’nu tanıtarak yeni dönem faaliyetlerinden ve projelerinden bahsetti. GAGİAD
Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul TEYMUR “Büyüyen ve gelişen bir şehir olarak Gaziantep'in sorunları da artmaktadır. Bir sivil toplum örgütü olarak GAGİAD kent sorunlarına son derece duyarlıdır. Sivil toplum örgütleri ve yerel yönetimler ortak akıl çerçevesinde yaşadığımız kenti daha modern ve daha çağdaş hale getirmek gibi bir ortak paya sahip olmalılar dedi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sivil toplum kuruluşları şehrimizin dinamizmini harekete geçirecek büyük unsurlardır. Sorunları el birliğiyle çözmek için sürekli istişare halinde olacağız. Sivil Toplum kuruluşlarının görüşleri bizim için çok önemli. Şehitkamil’i modern bir ilçe haline getirmek için yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Amacımız hizmetlerin en güzellerini ilçemize yaparak kazandırmak. Bu çalışmaları yaparken de sivil toplum kuruluşlarını yanımızda görmek bizlere güç veriyor” dedi
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, GAGİAD 9. Dönem Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun temennilerinde bulundu.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR