![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/GAZIANTEP.jpg)
GAZİANTEP'İMİZİ YALNIZ TÜRKİYE DEĞİL DÜNYA TANIYACAK
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Yapımını kısa sürede bitirerek bölgenin en büyük Kültür ve Kongre Merkezini Gaziantep’e kazandırmanın gururunu yaşayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Memik Terlemez ve Yönetim kurulu üyelerini Kültür ve Kongre Merkezinde ağırladı.
Gaziantep’e böyle güzel bir eser kazandırdığı için başkan Fadıoğlu’na teşekkür eden Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Memik Terlemez; “ Biz başkanımızın çalışmasını takdir ediyorduk zaten. Buraya gelip böylesi güzel bir mekanı yerinde gördükten sonra söylenecek fazla bir kelime kalmıyor. Gaziantep’imizi yalnız Türkiye değil Bu güzel eser sayesinde dünya tanıyacak. Çok amaçlı salonlarıyla her türlü etkinliğe ev sahipliği yapacak. Yönetim kurulum ve ben Şehitkamil Belediye Başkanımıza emeği geçen arkadaşlarıma bu güzel eserden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR