GAZİLER ŞEHRİNDEN ŞEHİTLER DİYARINA SELAM OLSUN
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ DERECEYE GİREN OKULLARI SPOR MALZEMELERİYLE ÖDÜLLENDİRDİ
Çanakkale Zaferinin 100. Yılında “ Gaziler Şehrinden Şehitler Diyarına Selam Olsun ” sloganı ile bilgi yarışması, şiir yarışması ve futbol şampiyonaları düzenleyen Şehitkamil Belediyesi, düzenlediği organizasyonlarda dereceye giren okulları ve öğrencileri ödüllendirmeyi de unutmuyor. Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği ve 32 okuldan 650 aşkın sporcu öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen futbol turnuvasında, dereceye giren ilk dört okulu sportif malzemelerle ödüllendiren Şehitkamil Belediyesinde, Çanakkale Zaferi Spor Etkinlikleri yıldızlar kategorisinde kızlar ve erkekler futbol turnuvalarıyla devam edecek. Yeşil sahada birbirinden zorlu 68 maçın ardından tamamlanan küçük erkekler futbol turnuvasında, şampiyonun adı Vicdan- Ahmet Güner Orta Okulu olurken, turnuvanın derece sıralamasında ikincilik koltuğuna Sena Büyükkonuk Orta Okulu, üçüncülük ve dördüncülük koltuğuna ise Turgut Özal Orta Okulu ve Mareşal Fevzi Çakmak Orta Okulu Oturdu. Dereceye giren tüm okulların beden eğitimi öğretmeni ve sporcularının düzenlenen organizasyondan dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’a teşekkürlerini sundukları turnuvada şampiyon ekip grup şampiyonasında Gaziantep’i temsil edecek.
SPORTİF ETKİNLİKLERE KATILAN TÜM SPORCULARIMIZ BİZİM GÖZÜMÜZDE ŞAMPİYON
Şehitkamil Belediyesi Çanakkale Spor Etkinlikleri Küçük Erkekler Futbol Turnuvası Ödül Töreninde dereceye giren okulların sporcularıyla yakından ilgilenen ve onlara yönelik bir konuşma yapan Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Özkeçeci, Turnuvaya katılan tüm sporcuların alkışlanmaya değer olduğunu ve kendilerinin gözünde her birinin birer şampiyon olduğunu belirtti. Özkeçeci, konuşmasında, “ Çanakkale Zaferinin 100. Yılında, “ Gaziler Şehrinden Şehitler Diyarına Selam Olsun” sloganı ile Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediğimiz turnuvada tüm katılımcılar turnuvanın anlamına uygun şekilde mücadele ettiler. Her sportif mücadelenin bir kazananı ve kaybedeni olur, ancak ben şahım ve kurumum adına bu anlamlı turnuvaya katılan tüm sporcularımızı, ekiplerimizi şampiyon ilan ediyor. Organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” İfadelerini kullandı.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR