![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/GELECEGIN_SATRANC_USTALARI_ODULLERINI_ALDI_(3).jpg)
GELECEĞİN SATRANÇ USTALARI ÖDÜLLERİNİ ALDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Şehitkamil Belediyesi ve Satranç Federasyonu’nu tarafından düzenlenen Satranç Turnuvası, Atatürk Spor Merkezinde gerçekleşti. Turnuvada 9 farklı kategoride toplam 467 sporcu mücadele etti.
Turnuvanın Ödül Törenine; Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Er, Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep İl Gençlik Spor Müdür Yardımcısı Salih Gönen, Satranç Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Fatih Özdöver ve sporcu velileri katıldı.
Başkan Fadıloğlu; “Satranca Desteğimiz Devam Edecek”
Törende konuşma yapan Başkan Fadıloğlu; “Büyük bir fair play içerisinde çocuklarımız ve gençlerimiz müsabakalarını tamamladı. Biz satranca daha fazla destek vermek için satranç merkezimizi hayata geçiriyoruz. Ben burada gördüğüm ortamdan dolayı çok mutlu oldum çünkü velilerimiz çocuklarının yanında onlara ellerinden gelen desteği veriyorlar” dedi.
Turnuvada her kategorinin 1. 2. ve 3. lerine kupa ve başarı belgesi, 4. 5. ve 6. larına madalya ve başarı belgesi verildi. Tüm katılan okullara ise katılım teşekkür belgeleri takdim edildi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR