![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/genc_(2).jpg)
GENÇ RAKETLER ŞEHİTKAMİL'DE
100’Ü AŞKIN RAKET GENÇLİK KUPASI İÇİN HAVALANDI
Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen Badminton Gençlik Kupasında 100’ü aşkın raket şampiyon olabilmek için mücadele etti. Dört farklı kategoride 16 Sporcunun dereceye girdiği kupada usta raketlerin oyunu izleyenlerin beğenisini topladı. 2. Kez düzenlenen Şehitkamil Belediyesi Badminton Gençlik Kupası ile ilgili değerlendirmelerde bulunana Türkiye Badminton Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Ziya Koyuncu, turnuvanın Gaziantep’te badminton branşının gelişmesi ve daha da yaygınlaşması adına büyük önem arz ettiğinin altını çizdi. İl temsilcisi Koyuncu yaptığı değerlendirmede, “ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Şehitkamil Belediyemizin büyük destekleriyle bu yıl ikinci kez yıldızlar ve gençler kategorilerinde Badminton Gençlik Kupasını icra etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kupa ilimizde badminton branşının gelişmesi adına büyük katkı sağlıyor. Ben şahsım ve temsil ettiğim Türkiye Badminton Federasyonu adına, genç raketlerimize sunulan imkan ve desteklerden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri İl Müdürümüz sayın Ömer Faruk Şiran’a teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR