![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/kamp_(1)_2.jpg)
GENÇLER ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ İZCİ KAMPINDA
BİNLERCE ÖĞRENCİ KAMP ALANINDAN MUTLULUKLA AYRILDI
Şehitkamil Belediyesi Dülük Tabiat parkı içerisinde yer alan Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampında etkinlik ve aktiviteler hız kesmeden devam ediyor. Her gün farklı okullardan ve etüt eğitim merkezlerinden öğrencileri ağırlayan Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampında, son dönemde geliştirilen projelerle birlikte özelikle dezavantajlı bölgelerde eğitim gören öğrenciler birbirinden farklı ve renkli etkinliklerle sosyalleşebilme imkanı elde ediyorlar. Şehitkamil Belediye Başkanlığı ve İstikrar Spor Kulübünün ortaklaşa yürüttüğü “Gençler Doğada” adlı projeyle birlikte kamp alanına misafir olan öğrenciler kamp alanından büyük bir mutlulukla ayrılıyorlar. Zipline, ip parkuru, paintball, tırmanma duvarı, pentatlon, oryantiring ve doğa yürüyüşü gibi oyun ve etkinlik alanlarında heyecanlı ve keyifli anlar yaşayan öğrenciler, Şehitkamil Belediyesinin misafirperverliğinden de büyük memnuniyet duyuyor. Seyrantepe bölgesindeki okullar ve etüt eğitim merkezlerinde eğitim gören öğrenciler kamp alanında katıldıkları etkinliklerin sonrasında Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkürlerini ilettiler. Kamp alanında kendilerine kelebekler grubu adını veren minik izciler, okullarının kapısından servislerle kamp alanına geldiklerini kamp alanında kendilerini şapka ve tişört armağan edildiğini yine etkinlikler esnasında ve sonrasında kendilerini yemek ve içecek ikramlarında bulunulduğunu ve tüm zamanlarını eğlenerek, öğrenerek geçirdiklerini bu yüzden başta Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu olmak üzere kamp etkinliğinin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini” dedi.
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ BÜYÜK ALKIŞI HAK EDİYOR
Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampında öğrencileriyle birlikte etkinliklere katılan branş öğretmenleri, etkinliğin başından sonuna kadar büyük bir profesyonellikle yürütüldüğünü bu nedenle Şehitkamil Belediyesinin büyük bir alkışı hak ettiğini belirttiler. Gençlik Kampında her türlü detayın düşünüldüğü belirten branş öğretmenleri ulaşımdan, yemeğe, kıyafetlerden, oyun sahası güvenliğine kadar mükemmel bir organizasyon bu nedenle Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun nezdinden bu etkinlikte görev yapan tüm Şehitkamil Belediyesi çalışanlarına teşekkürlerini dile getirdiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR