![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/4_109.jpg)
GENÇLİK KAMPINDA MUTLULUKTAN HAVALARA UÇTULAR
YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA DA GENÇLERİMİZİ KEYİFLE MİSAFİR EDECEĞİZ
2018-2019 eğitim-öğretim yılı için çalacak ilk ders ziline sayılı günler kala yaz tatili boyunca öğrenciler için düzenledikleri kültürel, sosyal ve sportif ekinlikleri değerlendiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yeni eğitim-öğretim yılında da gençleri kamp merkezi ve spor alanlarında keyifle ağırlamaya devam edeceklerini söyledi. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Fadıloğlu, şunları söyledi:
“2018 yılı yaz tatili boyunca spor alanlarımızda ve kamp merkezimizde binlerce öğrencimizi misafir etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz katıldıkları etkinliklerde mutlu zamanlar geçirdiler. Öğrencilerimizin özelikle serbest zamanlarını güvenilir bir ortamda, sağlıklı ve zinde bir şekilde değerlendirmelerine büyük önem veriyoruz. Dülük Tabiat Parkı içerisinde yer alan kamp alanımızda gerek günübirlik gerek konaklamalı kamplarda uzman eğitmenlerimiz program akışını büyük bir titizlikle hazırlıyorlar. Gençlik Kampımızda kitap okuma istasyonundan el sanatları çalışmalarına, eğlenceli ve heyecan dolu parkurlardan sportif faaliyetlere kadar çocuklarımızın ve gençlerimizin çok yönlü gelişimine katkı sağlayacak birçok etkinlik mevuttur. Yeni eğitim-öğretim yılında da çocuklarımızı ve gençlerimizi, kamp merkezi ve spor alanlarında keyifle ağırlamaya devam edeceğiz. Şimdiden tüm öğrencilerimize, sağlıklı, zinde sporla dolu dolu bir eğitim yılı diliyorum. Kamp faaliyetlerinin nitelikli bir şekilde gerçekleştirilmesinde emeği geçen tüm paydaş kurumlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR